ua en ru

Moody's підтвердило рейтинги 5 українських компаній на рівні Caa1, прогноз " негативний"

Міжнародне рейтингове агентство Moody's сьогодні, 5 лютого 2014 р., підтвердило корпоративний сімейний рейтинг (CFR) на рівні Caa1 і рейтинг імовірності дефолту (PDR) п'яти компаніям, що діють в Україні, а саме: Metinvest B.V., компанія Fintest Trading Co Limited (Донецьксталь), MHP S.A., ТОВ "Лемтранс" і Ferrexpo Plc.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's сьогодні, 5 лютого 2014 р., підтвердило корпоративний сімейний рейтинг (CFR) на рівні Caa1 і рейтинг імовірності дефолту (PDR) п'яти компаніям, що діють в Україні, а саме: Metinvest B.V., компанія Fintest Trading Co Limited (Донецьксталь), MHP S.A., ТОВ "Лемтранс" і Ferrexpo Plc. Про це повідомляє прес-служба агентства.

Moody's також підтвердив рейтинги Ba3.ua за національною шкалою (NSR) в компанії Metinvest B.V., компанія Fintest Trading Co Limited (Донецьксталь), MHP S.A. та ТОВ "Лемтранс".

Крім того, Moody's підтвердив підтвердив рейтинг випуску пріоритетних незабезпечених облігацій, компанією Metinvest B.V., Ferrexpo Finance plc і MHP S.A. на рівні Caa1/(P)Caa1.

Одночасно з цим рейтингове агентство присвоїло "негативний" прогноз по всіх вищеназваних компаній.

Нагадаємо, 1 лютого міжнародне рейтингове агентство Moody's повідомило про пониження кредитного рейтингу країни з Caa1 до Caa2, йдеться в повідомленні агентства.

Експерти Moody's виділили три причини зниження рейтингу України:

- зростання політичного та соціального напруження в країні, який підвищує ризики політичної кризи і нестабільності в країні;

- загроза гострої нестачі іноземної валюти через підвищений попит на неї з боку населення у зв'язку з погіршенням становища національної валюти і можливим політичним кризою;

- можливість відмови Росії від надання Україні фінансової допомоги.

Відзначимо, що в кінці 2013 р. Moody's Investors Service опублікувало прогноз, згідно з яким ВВП України в 2014 р. може вирости на 1,5%, зростання економіки буде супроводжуватися невеликим прискоренням інфляції і легким ослабленням гривні до 8,5 грн на кінець 2014 р.